PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Ľudia budú môcť platiť mobilmi. EÚ na tom pracuje


1.7.2008

Brusel - Mobilní operátori a banky v Európskej únii budú spolupracovať na projekte, ktorý má umožniť platby v obchodoch, reštauráciách a za ďalšie účty prostredníctvom mobilného telefónu.

Únia sa už dlhšie snaží zvýšiť konkurenciu a dosiahnuť, aby si ľudia mohli vyberať z väčšej škály možností, ako platiť za tovary a služby, a tiež, aby poplatky za platby mimo domovského štátu boli v rámci EÚ nižšie.

Mobilní operátori, ktorí zase na základe európskych pravidiel čelia tlaku na zníženie svojich taríf, hľadajú nové zdroje príjmov. Asociácia GSM, ktorá zastupuje mobilných operátorov, už spolupracuje na tomto projekte s Európskou platobnou radou (EPC).

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Tá zase reprezentuje 8 000 bánk v Európe. Sedem mobilných operátorov už testuje tzv. bezkontaktné platby prostredníctvom mobilných telefónov a ďalších sedem sa k nim plánuje onedlho pripojiť.

"Zavedenie väčšej konkurencie v poskytovaní platobných služieb je naším cieľom a dohody ako táto ukazujú možnosti, ktoré nové technológie a inovačné prístupy ponúkajú," uviedol komisár EÚ pre vnútorný trh Charlie McCreevy.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu