PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Rockefeller priznal, že cieľom elity je mikročipovaná populácia


August 2008

Paul Joseph Watson Hollywoodsky režisér a tvorca dokumentárnych filmov Aaron Russo podrobne opisuje šokujúce priznania Nicka Rockefellera, ktorý mu osobne povedal, že konečným cieľom elity je vytvoriť mikročipovanú populáciu a že vojna proti terorizmu je podvod.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Rockefeller predpovedal "udalosť", ktorá uviedla do pohybu invázie do Iraku a Afganistanu a to 11 mesiacov pred 9/11. Rockefeller povedal Russovi aj to, že nadácia jeho rodiny vytvorila a financovala ženské liberálne hnutie, za účelom zničenia rodiny a že zníženie populácie je základným cieľom globálnej elity. Russo je najznámejší pravdepodobne vďaka režírovaniu filmu Trading Places , kde hral Eddie Murphy, stredobodom pozornosti bol však v poslednej dobe pre jeho odhalenie zločineckého, ziskuchtivého Systému Federálnej Rezervy , v jeho dokumentárnom filme America from Freedom to Fascism . Napriek tomu, že v súčasnosti podstupuje ťažký boj s rakovinou, Russo si urobil čas na rozhovor s moderátorom rádia a spoločníkom v nahrávaní dokumentárnych filmov, Alexom Jonesom, v ktorom odhalil šokujúcu správu o tom, čo mu Rockefeller povedal o smere, ktorým je svet riadený globálnou elitou.

http://www.youtube.com/watch?v=_jwfS2NfvC4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Xx5IKBFW1B8&feature=related

Po uvedení jeho populárneho filmu Mad As Hell a začatí kampane o post guvernéra Nevady, si ho všimol Rockefeller a prostredníctvom jednej právničky sa zoznámili. Vidiac Russove zanietenie a schopnosť pôsobiť na zmenu sa Rockefeller pustil do rafinovanej úlohy získať Russa medzi elitu. Počas jednej konverzácie sa Rockefeller spýtal Russa, či by nemal záujem pridať sa do Rady pre zahraničné vzťahy (CFR), ale Russo pozvanie odmietol zo slovami, že nemá ani najmenší záujem "na zotročovaní ľudí" na čo sa Rockefeller chladne spýtal, prečo sa stará o "otrokov." "Hovorieval som mu, aký je zmysel tohto všetkého", uvádza Russo. " Máte všetky peniaze sveta ktoré potrebujete, máte všetku moc, ktorú len chcete, aký má toto všetko zmysel, aký je konečný cieľ ? ", na Aaron Russo and Nicholas Rockefeller Hollywoodsky režisér Russo po prvý raz podrobne opisuje šokujúce priznania Nicka Rockefellera, vrátane jeho predpovedi útokov 9/11 a podvodu menom vojna proti terorizmu, Rockefellerom vytvoreného hnutia za zrovnoprávnenie žien a konečný plán elity na zníženie ľudskej populácie a za mikročipovanú spoločnosť.

čo Rockefeller odpovedal: "KONEČNÝ CIEĽ JE OČIPOVAŤ KAŽDÉHO RFID ČIPOM, KONTROLOVAŤ CELÚ SPOLOČNOSŤ, ABY BANKÁRI A ELITNÍ ĽUDIA KONTROLOVALI SVET."

Rockefeller dokonca Russa ujistil, že ak sa pridá k elite, jeho čip bude speciálne označený, aby sa vyhol príliš veľkým kontrolám úradov. Russo uvádza Rockefellerové slová: "Jedenásť mesiacov predtým než došlo k 9/11, mala sa stať udalosť a následkom tejto udalosti sme mali napadnúť Afganistan a postaviť ropovod cez Kaspické more, mali sme napadnúť Irak, aby sme sa zmocnili ropných polí a zriadili základňu na Strednom východe a ísť po Chavezovi vo Venezuele." Rockefeller mu tiež povedal, že uvidí vojakov ako v jaskyniach v Afganistane a Pakistane hľadajú Osamu bin Ladina a že bude "nekonečná vojna proti terorizmu, kde nie je žiadny skutočný nepriateľ a celá vec je jeden obrovský podvod", aby sa, podľa Russa "mohla vláda zmocniť Američanov". Rockefeller bol vraj počas tohto šokujúceho predpovedania cinický, smial sa a vtipkoval. V neskoršom rozhovore sa Rockefeller spýtal Russa, či vie, o čom je hnutie za zrovnoprávnenie žien.

Russova odpoveď, že si myslí, že je to o práve pracovať a dostávať rovnakú mzdu ako muži, rovnako ako získať právo voliť, spôsobili, že Rockefeller so smiechom odsekol, "Ty si ale idiot! Dovoľ mi, aby som ti povedal o čom to je. My, Rockefellerovci, sme to financovali, my sme dali peniaze na ženské zrovnoprávnenie, my máme všetky noviny a televízie-Rockefellerova nadácia." Potom povedal Russovi o dvoch hlavných dôvodoch, prečo elita financovala ženské zrovnoprávnenie. Jeden bol ten, že pred zrovnoprávnením nemohli bankári zdaňovať polovicu populácie a ten druhý, pretože vďaka nemu začali chodiť deti do škôl v skoršom veku, čím im umožnili, aby im bolo vštepované prijatie štátu ako hlavnej rodiny, rozbíjajúc tradičný model rodiny. Toto odhalenie je v súlade s predchádzajúcimi priznaniami priekopníčky feminizmu Glorie Steinemovej, že CIA financovala časopis Ms. Magazine ako časť rovnakej agendy rozbíjania modelov tradičnej rodiny. Rockefeller často rád zdôrazňoval svoju myšlienku, že "ľudia musia byť ovládaní" elitou a že jedným z nástrojov takejto moci je zredukovanie populácie, pretoue je vraj "príliš veľa ľudí na svete" a počty ľudskej populácie by mali byť znížené aspoň na polovicu.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu