PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

"Očipovaná" budúcnosť


20.1.2009

Elektronické medicínske implantáty existujú už najmenej 50 rokov, ale nové vynálezy prebúdzajú nevídané etické a sociálne obavy. Dr. Mao-Wan Ho vyzýva k hlbokej diskusii na verejnosti a ku konzultáciám, než sa tieto zariadenia udomácnia v spoločnosti.

78 ročný hollywoodsky komik Jerry Lewis trpel celé roky bolesťami chrbta, kým mu v apríli 2001 do blízkosti nervových zakončení nevoperovali špeciálne zariadenie. "Utlmovač bolesti" pôsobí nízko voltovou stimuláciou na miechu a zabraňuje, aby sa odkazy vyvolávajúce bolesť, dostávali k mozgu, takže teraz už bolesťami netrpí. Predtým skúšal všetko možné počas "37 rokov sústavnej bolesti" z čoho bol 13 rokov ťažko závislý na lieku proti bolesti (Percodan). Hovoril, že sa zastrelí, keď napokon zasiahla jeho mladá dcéra Danielle a vrátila ho ku zmyslom.

A toto nie je jediný medicínsky implant, ktorý sa dnes úspešne používa. Obavy však vyvolávajú novšie implanty, napojené na počítač, ktoré sa používajú na ovplyvňovanie činnosti mozgu v prípade istých ochorení, napríklad čip, zvaný BrainGate (brána do mozgu). John Donoghue, profesor neurológie na Brownovej univerzite a zakladateľ spoločnosti Cyberkinetics (2001) hovorí, že tento čip môže pomáhať ochrnutým osobám kontrolovať

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

invalidný vozík púhym myslením a môžu aj e-mailovať a telefonovať cez internet.

Voperovanie čipu však nesie so sebou riziko infekcie a tiež

umierania neurónov. A keď sa pokazí, nemožno ho ľahko odstrániť. Preto vedci hľadajú iné možnosti, ako mozog prepojiť na počítač a tak usmerňovať jeho činnosť. nedávno vyskúšali špeciálnu "mysliacu čiapočku", kedy boli osoby schopné kontrolovať počítač púhym myslením.

Možnosť prepojenia mozgu na počítač však znamená, že tieto technológie môžu začať zneužívať napríklad zamestnávatelia, vládni agenti alebo polícia. Môžu napríklad násilím donútiť niekoho vypovedať s použitím tejto "čiapky", kedy dotyčný nedobrovoľne prezradí aj tie najtajnejšie myšlienky alebo môžu nejakého diktátora s voperovaným čipom, o ktorom ani

nemusí vedieť, na diaľku donútiť, aby spustil jadrový útok alebo sám seba zabil. (Existuje tu možnosť zotročenia celého ľudstva prostredníctvom čipu, umožňujúceho sledovať a kontrolovať činnosť mozgu.)

Takisto už dávno existujú elektronické štítky a voperovávané čipy,

prostredníctvom ktorých možno 24 hodín denne sledovať pohyb domácich zvierat či väzňov podmienečne prepustených na slobodu (RFID tags). Tieto štítky sú tu už viac než 50 rokov, i keď mnohé sú stále ešte priveľké a poháňajú ich batérie. Takisto však existujú menšie, lacnejšie "pasívne" čipy, ktoré odovzdávajú informáciu len keď ich skenujú.

Bezdrôtové technológie čoraz väčšmi prenikajú na pracoviská a do našich domácností a osoba s takým zariadením často ani nevie, kedy ho/ju skenujú. Dan Mullen, prezident Asociácie pre automatickú identifikáciu a pohyblivosť vo Warrendale, Pennsylvania hovorí, že táto technológia sa čoraz väčšmi dostáva do popredia. Pritom väčšina ľudí ani nevie, že majú na sebe čipy RFID, napríklad v bezpečnostných preukazoch, ktoré im

umožňujú vstup do budovy alebo v kľúčoch, ktoré automaticky otvárajú dvere na aute a umožňujú doňho vstúpiť len vodičovi.

Takisto ich začínajú používať aj výrobcovia na stopovanie svojich výrobkov, aby sa nestratili. Tiež sa implantujú domácim zvieratám pre prípad, že sa stratia a už ich dostali aj niektorí ľudia. Napríklad mexický minister spravodlivosti nechal očipovať zamestnancov, ktorí majú prístup do istej stráženej miestnosti. Dr. Michael Antoniou z nemocnice Guy´s Hospital (King´s College, Londýn) hovorí, že toto skutočne naháňa strach. "Ak sa to dostane aj k nám, to bude značiť koniec našich práv a slobôd!"

Ak sa používanie čipov zatiaľ všeobecne nerozšírilo, k tomu je tu istý veľmi závažný dôvod. Podľa výsledkov výskumu Associated Press, čipy s rádiovou identifikačnou frekvenciou (RFID), ktoré vyrába spoločnosť VeriChip Corporation, vyvolali u pokusných zvierat rakovinu. Čip má približne veľkosť dvoch zrniečok ryže a FDA ich už odobrila, že sa môžu používať u ľudí. Lenže ešte v roku 1996 vyšlo najavo, že môžu vyvolávať rakovinu. 10 percentám hrabošov, ktorým ich voprerovali pod kožu, sa v ich blízkosti vytvoril zhubný nádor.

Dr. Robert Benezra, šéf Genetického programu rakovinovej biológie v New Yorku k tomu povedal: "Po tom, čo som si prečítal túto informáciu, ma nikto za nič na svete nedonúti, aby som si nechal pod kožu voperovať tento čip alebo aby ho dali niekomu z mojej rodiny!"

Mike Adams, ktorý presadzuje, aby sa čipy voperovávali z medicínskych dôvodov povedal: "Výskum jasne dokazuje, že v prípade úmyslu očipovať ľudí z medicínskych dôvodov hromadne, si treba robiť starosti. Inteligentná, rozumná osoba taký čip prirodzene odmietne, preto sa spoločnosť snaží získať si ako zákazníkov také osoby, ktoré sa nevedia same o seba postarať, napríklad pacientov s Alzheimerovou chorobou." Zatiaľ očipovali 2 000 osôb. Ale podľa spoločnosti VeriChip je v Spojených

štátoch 45 miliónov osôb, ktoré ich potenciálne môžu potrebovať, vrátane pacientov s Alzheimerovou chorobou a cukrovkárov.

INFO O CIPOVANI OBETI HURIKANU:

Takisto hurikan Gustav vo mne vzbudil myslienku ze on takisto ako Katrina boli umelo vytvorene na to aby pretlacili pouzivanie cipovania obyvatelstva. Vcera 31.8.2008 totiz zacali ludi ktorych evakuuju pred tymto hurikanom znackovat naramkami s RFID cipmi aby sa vyhli problemom s hladanim nezvestnych ake boli pri hurikane Katrina. Predpokladam ze tento system bude mat uspech a to sposobi ze sa zacne pouzivat celosvetovo a od toho je uz len krocik k implantovaniu cipov sluziacich na identifikaciu ako aj na vykonavanie platobnych operacii (pravdepodobne aj infrazvukovu manipulaciu).

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu