PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

TATO GLOBÁLNÍ SITUACE - "FINANČNÍ SVĚTOVÁ KRIZE" JE FÁZÍ PŘECHODU NA ČIPOVÝ TOTALITNÍ OTROKÁŘSKÝ SYSTÉM NA PLANETĚ ZEMI. STARÝ "TRŽNÍ" SYSTÉM BUDE UKONČEN A JE ZÁMĚR JEŠTĚRŮ JEJ NAHRADIT NOVÝM - PŘIKAZOVACÍM - DIKTÁTORSKÝM PEKELNÝM SYSTÉMEM. PROBÍHÁ ČIPIZACE VŠEHO, PŘIPRAVENO JE OČIPOVÁNÍ LIDSTVA, A TO TAK, ABY TĚCH 95 % LOUTKOLIDÍ TOTO OČIPOVÁNÍ SAMI SEBE CHTĚLI ! VČETNĚ TĚCH LOUTKOLIDÍ, KTEŘÍ JSOU I V NEJMÉNĚ OBYDLENÝCH A DOSTUPNÝCH OBLASTECH PLANETY ZEMĚ. MŮŽE NÁSLEDOVAT DALŠÍ KROK PEKELNÝCH JEŠTĚRŮ JINÝMI - NOVÝMI ZPŮSOBY DOSTAT NÁSILÍM A ZNÁSILNĚNÍM Z LOUTKOLIDÍ DALŠÍ ENERGIE POD ZÁMINKOU ZPLACENÍ OBLUDNÝCH DLUHŮ ! JEJICH PLÁNY A OVLÁDACÍ PROGRAMY JSOU DÁVNO PŘIPRAVENY (10 LET PŘEDEM PODROBNĚ - DATASYSTÉM) A DALŠÍ ZÁMĚRY S LOUTKOLIDSTVEM MAJÍ NEMĚNNÉ - MÍT VÝKONNÝ LOUTKOLIDSKO-TECHNOLOGICKÝ NÁSTROJ K DOBYTÍ NEBES A STVOŘITELE PRVOTNÍHO VŠEHO A VŠECH ! TO JE CELÉ TAJEMNSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ - PEKELNÝCH JEŠTĚRŮ, 7 MILIONŮ LET UTAJOVANÉ PŘED LOUTKOLIDMI NA PLANETĚ ZEMI. JE NA LIDECH, CO SI SAMI VOLÍ, STÁLE MAJÍ VOLBY POKRAČOVAT VE SVÝCH ZLECH A NEPRAVDÁCH JAKO DOSUD, NEBO S TÍM SKONČIT. CO SI LIDÉ ZVOLÍ, TO BUDOU MÍT !

ANDĚLÉ NEBES A STVOŘITEL PRVOTNÍ VŠEHO A VŠECH LIDEM STÁLE POMÁHAJÍ, ALE NEZASAHUJÍ A NEOVLÁDAJÍ NIKOHO. ANI NEMAJÍ ODPOVĚDNOST ZA LIDI SAMÉ - ODPOVĚDNOST MÁ KAŽDÝ ČLOVĚK SÁM ZA SEBE !!! ODPOVĚDNOST JE SOUČÁSTÍ SVOBOD, KTERÉ LIDÉ POŽÍVAJÍ, I KDYŽ SI JE LIDÉ SAMI ZMENŠILI CHYBNÝMI VOLBAMI V TOMTO A PŘEDEŠLÝCH ŽIVOTECH JEN NA NĚKOLIK PROCENT V JEJICH DNEŠNÍM NEGATIVNÍM STAVU (LÉTO 2009).

Na boj s krízou už vlády dali vyše 10 biliónov dolárov

5.8.2009

Globálna ekonomická recesia už stála vlády na celom svete vyše desať biliónov dolárov. S odvolaním sa na Medzinárodný menový fond (MMF) to oznámila BBC.

Táto čiastka zodpovedá desiatim miliónom miliónov dolárov. Inými slovami, sume, pri ktorej je za jednotkou 13 núl.

Vyspelé krajiny podľa MMF poskytli svojim ekonomikám 9,2 biliónov dolárov vládnej pomoci, rozvojové krajiny "len" 1,6 bilióna dolárov. Celkovo 1,9 bilióna dolárov tvoria už vydané peniaze, zvyšok sú záruky a pôžičky.

Najväčšie schodky od druhej svetovej vojny

Vlády podľa MMF väčšinu svojich peňazí dostanú späť, keď sa ekonomika zlepší. Veľké deficity im napriek tomu zostanú. V najvyspelejších krajinách skupiny G20 to tento rok bude podľa prepočtov fondov až 10,2 percenta HDP, najväčší schodok vo väčšine krajín od druhej svetovej vojny.

Najväčší rozpočtový schodok majú USA s 13,5 percenta HDP, nasledujú Veľká Británia s deficitom 11,6 precenta HDP a Japonsko s deficitom 10,3 percenta svojej ročnej ekonomickej produkcie.

V roku 2010 si však USA s Veľkou Britániou miesta vymenia. Spojenému kráľovstvu narastie schodok na 13,3 percenta HDP a USA klesne na 9,7 percenta HDP.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Dôvody obrovských schodkov sú dlhodobo známe: recesia obrala štáty o veľkú časť ich príjmov z daní, zatiaľ čo ich v rovnakom čase núti vydávať obrovské peniaze v snahe zmrznutú ekonomiku opäť oživiť.

Napríklad štáty G20 vydajú tento rok podľa MMF na stimulačné opatrenia dve percentá HDP, v roku 2010 zas 1,6 percenta HDP. Účinnosť podporných opatrení je podľa MMF len ťažko merateľná. Na obmedzenie závažnosti a hĺbky krízy mala však podľa fondu v súhrne veľký vplyv. Podľa odhadov MMF podporilo rast ekonomiky v krajinách G20 o hodnotu medzi 1,2 až 4,7 percenta.

Dlh Japonska: vyše tri roky výkonu ekonomiky

V podpore dopytu sú podľa MMF zvyšované výdavky účinnejšie ako daňové škrty. Najlepšie však fungujú v spojení s voľnejšou menovou politikou a celosvetovo koordinovaným spôsobom.

Odhady MMF, ktoré majú slúžiť ako podklady pre septembrový summit G20 v Pittsburghu, tiež okrem iného ukazujú, ako veľmi krízy dlhodobo poškodzujú verejné financie.

Do roku 2014 podľa odhadov vzrastie vládny dlh v Japonsku na 239 percent HDP, teda na viac ako dvojnásobok ročného výkonu tamojšej ekonomiky.

V Taliansku bude vtedy vládny dlh dosahovať 132 percent HDP, v USA 112 percent HDP a vo Veľkej Británii 99,7 percenta HDP, čím sa tamojší vládny dlh od roku 2007 viac ako zdvojnásobí.

MMF: Verejné financie potrebujú reformy

MMF zatiaľ radí v krátkodobom meradle v stimulačných opatreniach pokračovať. Má však tiež odkaz - vlády majú nájsť dôveryhodnú cestu k dlhodobému zníženiu schodkov.

Na septembrovom summite sa chcú členovia G20 zamerať práve na efektívnosť svojich stimulačných opatrení a reguláciu bankovníctva.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu