PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Čiarový kód dá informácie o výrobku. Pomocou mobilu

SÍLY TEMNA - JEŠTĚŘÍ Z PEKEL - ZÁVÁDÍ LOUTKOLIDEM DALŠÍ OVLÁDAČ - SPOJENÍ INFO O VÝROBKU Z OBCHODU DO MOBILU, A TO PROTO, ABY SI LOUTKOLIDÉ OBLÍBILI OČIPOVANÉ VĚCI A SAMI JE CHTĚLI I S DALŠÍ LIKVIDACÍ VLASTNÍHO SOUKROMÍ! BUDOVÁNÍ ČIPOVÉ TOTALITY POKRAČUJE

15.6.2010

Bratislava - Mobil s foťákom a internetom v kombinácii s čiarovým kódom poskytne slovenským zákazníkom nový rozmer nakupovania.

Na Slovensko dorazila technológia, vďaka ktorej si môže zákazník nasnímať čiarový kód výrobku cez mobil a dozvedieť sa o nakupovanom tovare podstatne viac ako doteraz. A to zadarmo.

Neziskové združenie GS1 vypustilo novú technológiu s názvom MobileCom, vďaka ktorej nebude čiarový kód užitočný len obchodníkom, ale aj zákazníkom.

Denne sa cez pokladňu preženie 5 miliárd čiarových kódov. Na svete sú štyri miliardy mobilov. "Čiarový kód je tu už 30 rokov, bola len otázka času, kedy sa tieto dve technológie spoja," povedal riaditeľ združenia Miroslav Štaffen.

Neziskové združenie technológiu ponúka každému obchodníkovi, ktorý oň prejaví záujem. Zatiaľ sa prihlásili tri firmy. Slováci tak budú môcť MobileCom využiť v Coop Jednote, PharmINFO, záujem prejavil aj Martinus.

Službu môže využívať ktokoľvek, stačí si ju stiahnuť na webovej stránke združenia a mať mobil s internetom a fotoaparátom. Zatiaľ je aplikácia prispôsobená na 30 typov mobilných telefónov.

Technológia poskytne podrobnejšie informácie o zložení výrobku, ale napríklad aj o výrobcovi.

V budúcnosti ale môže mať podľa predstaviteľov GS1 aj širšie využitie. Napríklad ako cielená reklama alebo na ešte pohodlnejší nákup, keď si zákazník zosníma čiarové kódy nákupu a zaplatí cez mobil banking.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu